Ürünler

GMTCNT PLC

“PLC’yi sadece satan değil, üreten bir firma” olan GMT, Türk sanayisinin verdiği destekle yoluna devam etmekte, yılların birikimini ve tecrübesini her gün daha ileriye taşımakta, “Türkiye’den bir dünya markası çıkarma” iddiasını kararlılıkla sürdürmektedir.

TSG Serisi operatör panelleri, 16.77M renk derinliği sayesinde daha kaliteli görüntü sunuyor. Ön panel IP65 koruma özelliği ile çevresel şartlara dayanıklı olan TSG Serisi HMI’lar, 1 adet RS232 ve 1 adet RS232/RS485/RS422 destekleyen haberleşme portuna sahiptir.

Endüstriyel otomasyon pazarında yaygın olarak kullanılan Ethercat’li Servo Motor ve Sürücülerle, Test cihazları, Pres, Kesim, Dolum, Paketleme, Plastik, Gıda vb. makine imalatçılarına çözümler sunmaktayız.

FATEK

Fonksiyonel A.Ş. olarak, endüstriyel otomasyon sektöründe PLC, Operatör Panel, Servo Sistemler ve Ac Motor Sürücüler konusunda, tecrübeli ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Firmamız daha genç olmasına rağmen, kurucuları olarak bizler bu sektörde 30 yılı aşan tecrübemizi sizlerle paylaşmanın heyecanını her gün duyuyoruz. Amacımız sizlere, dayanıklı ve kaliteli ürünlerimiz, güçlü satış kadromuz ve uzman teknik desteğimiz ile fonksiyonel otomasyon çözümlerini sunmaktır

Makina otomasyonu konusunda dünyaca ünlü birçok makina üreticisi, B&R Industrial Automation (Avusturya )ürünlerini tercih etmektedir. Ürün kalitesi, ileri, yenilikçi teknolojisi, uygulama ve ürün desteğiyle öncü bir kuruluş olan B&R firmasının çok geniş ürün gamı ve çok sayıda uluslar arası uzman uygulama ve destek mühendislerinin de desteği ile yerel uygulamalarda yılların tecrübesine sahip mühendislerimiz her türlü uygulamayı kısa sürede ve dünya standartlarında yapabilmektedir.

https://linmot.com/

LİNMOT Doğrusal Servo motorlar.

IMS-Schneider akıllı step motorlar.

Entegre Akıllı Step Motor sistemlerinde teknoloji ve pazar lideri IMS, Intelligent Motion Systems (USA). Kompakt yapısı ve entegre sürücü ve kontrol özelliği ile gerektiğinde sadece enerji vermek sureti ile çalıştırılabilen istenildiğinde ise bir üst kontrol sistemi ile standart veri yollarından haberleşebilen, üzerinde bulunan giriş çıkışlarla ayrıca bir panoya ihtiyaç olmadan ihtiyaç duyulan yerde doğrudan çalıştırılabilen motorları ile IMS dinamik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Lineer hareket gerektiren uygulamalarda çok küçük bir hacim içerisinde 90 kiloya kadar itme kuvveti uygulayabilen göbekten tahrikli lineer aktüatörleri, az yer kaplayan ve akilli bir lineer hareket alternatifi oluşturmaktadır.

TIS AKILLI EV SİSTEMLERİ

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan eksiksiz Ev Otomasyonu hizmeti sunuyoruz.

120’den fazla kablolu ve kablosuz ev otomasyon ürünüyle, şık ve uygun fiyatlı yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Tüm ev otomasyon ihtiyaçları için, yaşam tarzlarına ve bina gereksinimlerine uygun, en son akıllı ev teknolojileri ile çözümler sunuyoruz.